Rezerwacja dla: Zielony Domek


  Zielony Domek

  Zielony Domek

  „Zielony Dom” na ul Tropinka 57 to zabytkowy dom z 1928 roku po kompleksowym remoncie. Oferujemy przestronne, w pełni wyposażone apartamenty. Apartament górny składa się z dwóch sypialni, salonu, kuchni i łazienki. Łącznie pozostawiamy do Państwa dyspozycji ponad 50 m2. Z balkonu mają Państwo widok na panoramę Puszczy Białowieskiej. Mogą Państwo korzystać z sadu, hamaków, miejsca ogniskowego, grilla i innych udogodnień zapewniających komfort wypoczynku na świeżym powietrzu. Dostępny jest parking, garaż na rowery lub inny sprzęt rekreacyjny. Oferujemy usługi przewodnickie – zwiedzanie najciekawszych miejsc w Białowieży i Puszczy.

  Górny apartament to ponad 50 m2. Składa się z dwóch pokoi, przestronnego salonu, kuchni, łazienki i balkonu. Wyposażony jest w dwa duże łóżka i rozkładane sofy. Umożliwia pobyt od 2 do 8 osób – niezależnie, czy będzie to para znajomych, czy dwie rodziny z dziećmi.
  W apartamencie zapewnione jest pełne wyposażenie, drewniane meble, gustowne wykończenie. Apartament i cały budynek jest po kompleksowym remoncie.

  Na miejscu zastaną Państwo wszystkie niezbędne akcesoria – ręczniki, kosmetyki, pościel.

  Kuchnia jest w pełni wyposażona w: pojemną lodówkę z zamrażarką, kuchenkę z piekarnikiem, ekspres do kawy, czajnik, pełną zastawę stołową, garnki, miski, patelnie, noże, otwieracze, podstawowe produkty spożywcze.

  Do dyspozycji gości:

  • Apartament mieszczący do 8 osób (optymalnie 4-6)
  • Teren rekreacyjny z miejscem ogniskowym, grillem, meblami ogrodowymi, hamakami, leżakami
  • Garaż na rowery i inny sprzęt
  • Parking

  Odległości:
  sklep – 300 m, bankomat – 300 m, restauracje – 300 m, rzeka – 300 m, las – 100 m, PKS – 400 m, Rezerwat Ścisły – 700 m, Cerkiew – 400 m, Muzeum Przyrodniczo-Leśne- 600 m, Granica Państwa – 2000 m,

  Świadczone usługi:
  Licencjonowane usługi przewodnickie w języku polskim i rosyjskim – świadczone przez rodowita mieszkankę Białowieży. Organizacja ogniska, grilla. Pomoc w wyborze lub zakup autentycznych regionalnych pamiątek i kulinariów.

  Ceny:
  Apartament wynajmowany w całości, niezależnie od liczby osób. Cena od 200 zł za dobę, z wyłączeniem długich weekendów i świąt.

  Rezerwacja:
  Prosimy podać termin, ilość osób oraz Państwa oczekiwania.
  Podstawą przyjęcia zamówienia do realizacji jest wpłata w terminie ustalonym przy potwierdzeniu przyjęcia rezerwacji zadatku w wysokości 30 % wartości zamówionych świadczeń na konto 80 1050 1823 1000 0092 0364 7897 pozostała dopłata przed przyjazdem na nasze konto lub gotówką na kwaterze. Po otrzymaniu 1 wpłaty dostaną Państwo voucher na zamówione świadczenia.

  W trakcie pobytu na kwaterze zapraszamy do skorzystania z oferty turystycznej BP „JUNIOR”  s.c. 

  Propozycje zagospodarowania czasu wolnego:
  – spływy kajakowe rzeką Narewką i Narew
  – wycieczki przyrodnicze dla pasjonatów
  – tydzień w Puszczy Białowieskiej i na Podlasiu
  – na długi weekend majowy
  – na długi weekend Bożego Ciała
  więcej ofert znajdą Państwo na www.bialowieza.net.pl oraz na www.junior.bialystok.pl

  Adres kwatery:
  ul. Tropinka 57
  17-230 Białowieża

  Kontakt

  ADRES: ul. Tropinka 57 17-230 Białowieża

  +48602470422

  jurek@junior.bialystok.pl

  REKOMENDUJEMY RÓWNIEŻ:

  NASZA OFERTA - SPRAWDŹ