Rezerwacja dla: Zielony Domek

Zielony Domek

Zielony Domek

„Zielony Dom” na ul Tropinka 57 to zabytkowy dom z 1928 roku po kompleksowym remoncie. Oferujemy przestronne, w pełni wyposażone apartamenty. Apartament górny składa się z dwóch sypialni, salonu, kuchni i łazienki. Łącznie pozostawiamy do Państwa dyspozycji ponad 50 m2. Z balkonu mają Państwo widok na panoramę Puszczy Białowieskiej. Mogą Państwo korzystać z sadu, hamaków, miejsca ogniskowego, grilla i innych udogodnień zapewniających komfort wypoczynku na świeżym powietrzu. Dostępny jest parking, garaż na rowery lub inny sprzęt rekreacyjny. Oferujemy usługi przewodnickie – zwiedzanie najciekawszych miejsc w Białowieży i Puszczy.

Górny apartament to ponad 50m2. Składa się z dwóch pokoi, przestronnego salonu, kuchni, łazienki i balkonu. Wyposażony jest w dwa duże łóżka i rozkładane sofy. Umożliwia pobyt od 2 do 8 osób – niezależnie, czy będzie to para znajomych, czy dwie rodziny z dziećmi.
W apartamencie zapewnione jest pełne wyposażenie, drewniane meble, gustowne wykończenie. Apartament i cały budynek jest po kompleksowym remoncie.

Na miejscu zastaną Państwo wszystkie niezbędne akcesoria – ręczniki, kosmetyki, pościel.

Kuchnia jest w pełni wyposażona w: pojemną lodówkę z zamrażarką, kuchenkę z piekarnikiem, ekspres do kawy, czajnik, pełną zastawę stołową, garnki, miski, patelnie, noże, otwieracze, podstawowe produkty spożywcze.

Do dyspozycji gości:

  • Apartament mieszczący do 8 osób (optymalnie 4-6)
  • Teren rekreacyjny z miejscem ogniskowym, grillem, meblami ogrodowymi, hamakami, leżakami
  • Garaż na rowery i inny sprzęt
  • Parking

Odległości:
sklep – 300 m, bankomat – 300 m, restauracje – 300 m, rzeka – 300 m, las – 100 m, PKS – 400 m, Rezerwat Ścisły – 700 m, Cerkiew – 400 m, Muzeum Przyrodniczo-Leśne- 600 m, Granica Państwa – 2000 m,

Świadczone usługi:
Licencjonowane usługi przewodnickie w języku polskim i rosyjskim – świadczone przez rodowita mieszkankę Białowieży. Organizacja ogniska, grilla. Pomoc w wyborze lub zakup autentycznych regionalnych pamiątek i kulinariów.

Ceny:
Apartament wynajmowany w całości, niezależnie od liczby osób. Cena od 200 zł, z wyłączeniem długich weekendów i świąt.

Rezerwacja:
+48 608 532 074

Adres kwatery:
ul. Tropinka 57
17-230 Białowieża

Kontakt

ADRES: ul. Tropinka 57 17-230 Białowieża

+48 608 532 074

NASZA OFERTA - SPRAWDŹ