WYCIECZKI SZKOLNE

Zapraszamy dzieci, młodzież szkolną i nauczycieli do lepszego poznania Puszczy Białowieskiej oraz innych atrakcyjnych regionów Podlasia. Grupom przebywającym w naszym regionie proponujemy także jedno lub kilkudniowe wypady na Litwę lub na Białoruś jeżeli będzie to możliwe. Wszystkie przedstawione programy imprez są propozycjami ramowymi i według życzenia zamawiającego mogą ulec zmianie. Konkretne kalkulacje przesyłamy na adres zamawiającego w ciągu kilku dni od otrzymania zapytania.

Polecamy przy realizacji biwaków, wycieczek oraz zielonych szkół Ośrodek położony nad Zalewem Siemianówka na samym skraju Puszczy Białowieskiej poza strefą stanu wyjątkowego oraz inne obiekty z którymi współpracujemy.

Proponujemy również zwiedzenie Puszczy Białowieskiej na rowerach. Poniżej przedstawiamy programy ciekawych wycieczek rowerowych po Białowieży i jej najbliższych okolicach. Będzie to nie tylko nietypowa forma zwiedzania Puszczy ale również wspaniały relaks i wypoczynek.

Ze względu na sytuację związaną ze stanem wyjątkowym na chwilę obecną część Puszczy położona przy granicy jest niedostępna. Mamy nadzieję że do wiosny 2022 sytuacja się ustabilizuje i z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa będzie można będzie zrealizować wyjazdy.
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Regionu Puszczy Białowieskiej