WYCIECZKI SZKOLNE

Zapraszamy dzieci, młodzież szkolną i nauczycieli do lepszego poznania Puszczy Białowieskiej oraz innych atrakcyjnych regionów Podlasia. Grupom przebywającym w naszym regionie proponujemy także jedno lub kilkudniowe wypady na Litwę lub Białoruś. Wszystkie przedstawione programy imprez są propozycjami ramowymi i według życzenia zamawiającego mogą ulec zmianie. Konkretne kalkulacje przesyłamy na adres zamawiającego w ciągu kilku dni od otrzymania zapytania.

Polecamy przy realizacji biwaków, wycieczek oraz zielonych szkół nasz pensjonat „Białowieskie Ustronie” położony na samym skraju Puszczy Białowieskiej oraz inne obiekty z którymi współpracujemy.

Proponujemy również zwiedzenie Puszczy Białowieskiej na rowerach. Poniżej przedstawiamy programy ciekawych wycieczek rowerowych po Białowieży i jej najbliższych okolicach. Będzie to nie tylko nietypowa forma zwiedzania Puszczy ale również wspaniały relaks i wypoczynek.

Ze względu na sytuację epidemiczną wycieczki szkolne z m-ca maja i czerwca 2020 zostały przeniesione na wiosnę 2021. Mamy nadzieję że do tego czasu sytuacja się ustabilizuje i z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa będzie można będzie zrealizować wyjazdy.
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Regionu Puszczy Białowieskiej