Rezerwacja dla: Wyprawy przyrodnicze do Puszczy Białowieskiej


  Wyprawy przyrodnicze do Puszczy Białowieskiej

  Opis

  WYPRAWY PRZYRODNICZE DO PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ I KNYSZYŃSKIEJ
  ORAZ BIEBRZAŃSKIEGO I NARWIAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO
  WG INDYWIDUALNYCH PROGRAMÓW

  Terminy wycieczek: codziennie 
  Miejsce zbiórki: do uzgodnienia

  Wycieczki które pozwolą poznać przyrodę Puszczy Białowieskiej i Knyszyńskiej oraz Biebrzańskiego i Narwiańskiego Parku Narodowego są dedykowane małym grupom. Uczestnicy muszą się zaopatrzyć w odpowiedni ubiór oraz sprzęt optyczny do obserwacji .

  Proponujemy:

  • Na spotkanie z Królem Puszczy (wyprawa o świcie lub o zmierzchu w grupach do 4 osób, czas trwania 2-3 godziny). Szczególnie polecamy wyprawy na żubra w okresie od późnej jesieni do wczesnej wiosny.
  • Na spotkanie z Królem Bagien (wyprawa o świcie lub o zmierzchu w grupach do 4 osób, czas trwania 2-3 godziny). Szczególnie polecamy wyprawy na łosia w okresie zimowym.
  • Wyprawa na bobry (w grupach do 4 – 5 osób, czas trwania wyprawy ok 2 godzin, po południu albo o świcie od wiosny do jesieni)

  • Wyprawa na obserwację ptaków (o świcie, czas trwania od 3 do 6 godzin, w grupach od 1 do 10 osób) Szczególnie polecamy wyprawy w okresie wiosennym w trakcie godów i karmienia piskląt. Najlepiej w miesiącach kwiecień – czerwiec.

  • Wyprawa na sowy (wieczorem w grupach do 5 os, czas trwania wyprawy 2-2,5 godziny). Wyprawy polecamy w okresie luty-marzec.
  • Wyprawa Tropem Wilka w grupach do 5 os, czas trwania ok 3 godz. Szczególnie polecamy w okresie zimowym.
  • Fotosafari (wyposażeni w aparaty fotograficzne wyprawiamy się w ciekawe przyrodniczo miejsca w Puszczy Białowieskiej i Knyszyńskiej oraz Biebrzańskiego i Narwiańskiego Parku Narodowego na obserwację budzącej się do życia dzikiej przyrody najlepiej pół godziny przed wschodem słońca, czas trwania od 3 godzin, w grupach do 10 osób). Wyprawy realizujemy przez cały rok.

  • Wycieczki rowerowe wg indywidualnych ustaleń. Proponujemy kompleksową organizację wycieczki lub częściową (wypożyczenie roweru, usługa przewodnicka)

  Terminy zgłoszeń – do 1 dnia przed datą wycieczki. Kalkulację przygotowujemy indywidualnie.

  Uwagi praktyczne:
  Zgłoszenie wycieczki najlepiej na co najmniej dzień wcześniej. Zalecamy wcześniejsze opłaty za wycieczkę na nasze konto oraz zaopatrzenie się w odpowiedni ubiór i sprzęt optyczny.

  Zapisy: BP „Junior”, e-mail: jurek@junior.bialystok.pl, biuro@junior.bialystok.pl,  tel 85 741 57 20, 602 470 422, 606 256 209

  Kontakt

  Masz pytania, na które nie znalazłeś/aś odpowiedzi w opisie? Skontaktuj się z nami!

  tel. 85 741 57 20, tel. 602 470 422, tel. 606 256 209

  biuro@junior.bialystok.pl

  Polecamy również

  NASZA OFERTA - SPRAWDŹ