Rezerwacja dla: CKB “Rozłogi”

  CKB “Rozłogi”

  CKB “Rozłogi”

  Centrum Konferencyjno-Bankietowe „Rozłogi” położone jest w sercu Puszczy Knyszyńskiej, z dala od miejskiego zgiełku. Jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie szkoleń, konferencji, wesel, spotkań integracyjnych oraz wypoczynku na wakacjach. Do dyspozycji  gości sala konferencyjna wyposażona w sprzęt audio – wizualny oraz sala bankietowa ze sceną. Na terenie Centrum znajduje się restauracja, PUB oraz duże miejsce ogniskowo – grillowe. Piękne otoczenie, kameralne całoroczne drewniane domy oraz infrastruktura tzn. kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią, boisko wielofunkcyjne oraz w sezonie letnim – basen sprawia że nawet bez wycieczek możemy mile spędzić czas. Natomiast internet bezprzewodowy na terenie Ośrodka pozwoli utrzymać niezbędny kontakt ze światem.

  Do Państwa dyspozycji  40 pokoi jedno i dwuosobowych oraz dwa luksusowe apartamenty z kominkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę.

  Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do 11.00.

  Rezerwacja:
  Prosimy na e-mail jurek@junior.bialystok.pl podać informację dla kogo rezerwacja, termin, ilość osób oraz Państwa oczekiwania.
  Podstawą przyjęcia zamówienia do realizacji jest wpłata w terminie ustalonym przy potwierdzeniu przyjęcia rezerwacji zadatku w wysokości 30 % wartości zamówionych świadczeń na konto 80 1050 1823 1000 0092 0364 7897 pozostała dopłata przed przyjazdem na nasze konto lub gotówką na miejscu. Po otrzymaniu 1 wpłaty dostaną Państwo voucher na zamówione świadczenia.

  W trakcie pobytu w CKB ROZŁOGI zapraszamy do skorzystania z oferty turystycznej BP „JUNIOR”  s.c.. W pakiecie z noclegiem taniej !!!
  Szczegóły na stronie głównej w zakładce:

  Adres:
  Waliły, 16-040 Gródek
  GPS: E 23° 33` 55. 69” N 53° 06` 22. 46”

  Dojazd do ośrodka prowadzi drogą nr 65 z Białegostoku w kierunku Bobrownik na 195 km przed miejscowością Dzierniakowo skręcamy w prawo, jak kieruje nas tablica informacyjna.

  mapka-rozłogi1

  Kontakt

  +48602470422

  jurek@junior.bialystok.pl

  REKOMENDUJEMY RÓWNIEŻ:

  NASZA OFERTA - SPRAWDŹ