Rezerwacja dla: Hotel Żubrówka


  Hotel Żubrówka

  Hotel Żubrówka

  Hotel Żubrówka**** położony jest w centrum Puszczy Białowieskiej, na skraju Białowieskiego Parku Narodowego.

  Zakwaterowanie
  Do dyspozycji Gości jest 106 luksusowych pokoi jedno i dwuosobowych oraz 6 luksusowych apartamentów. Wszystkie pokoje wyposażone są w telefony, minibary, TV-Sat, bezprzewodowe łącze z internetem, suszarki do włosów oraz czajniki. Hotel posiada również pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wnętrza pokoi stylizowane są na komnaty Pałacu Carskiego.

  Gastronomia
  Do dyspozycji gości jest Restauracja „Żubrówka” składająca się z trzech sal: Głównej, Bankietowej i Myśliwskiej. Efektownie urządzone wnętrza, wyjątkowa atmosfera, taktowna i profesjonalna obsługa oraz smak znakomitych potraw sprawią, że odwiedzicie ją Państwo zapewne nie jeden raz. Specjalnością menu są dania kuchni regionalnej i myśliwskiej. Restauracja jest idealnie przystosowana do urządzania wszelkich imprez okolicznościowych i uroczystości. W hotelu znajduje się też klimatyczna Kawiarnia, gdzie serwowane są wyśmienita kawa oraz pyszne desery.

  Atrakcje i wypoczynek
  Osoby ceniące relaks i chcące zapomnieć o stresie dnia codziennego mogą odprężyć się w Centrum SPA, w skład którego wchodzi 8 gabinetów zabiegowych, w tym specjalny gabinet dla par z możliwością równoczesnego wykonywania zabiegów. Doskonałym dopełnieniem wypoczynku będzie wizyta w kompleksie basenowym, gdzie czekają na Państwa basen rekreacyjny, hydromasaże, brodzik dla dzieci, sauna sucha, sauna parowa, sauna na podczerwień, pieczara wodna, jacuzzi. Natomiast wszystkich szukających aktywnej formy spędzenia czasu zapraszamy do kompleksu sportowego z dwoma profesjonalnymi kortami tenisowymi, 18-dołkowym  polem do gry w mini golfa i siatkówkę.  Dogodne położenie obiektu pozwala na organizację wędrówek pieszych i rowerowych (w hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów). W trakcie pobytu polecamy usługi turystyczne oferowane przez BP „JUNIOR” s.c..

  Konferencje
  Hotel oferuje pełen zakres usług związanych z organizacją wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych: konferencji, sympozjów i szkoleń. Do dyspozycji Klientów są 4 różnej wielkości sale z możliwością łączenia. Daje to możliwość organizacji konferencji nawet dla 500 osób.
  Oprócz zaplecza konferencyjnego hotel zapewnia szeroki wachlarz dodatkowych atrakcji, wycieczek, gier, teambuidingowych oraz możliwość kontynuacji wieczoru w Carskim Pubie. Kolejną opcją jest ognisko na terenie kompleksu sportowego, pod zadaszoną wiatą lub na polanie w sercu Puszczy Białowieskiej oddalonej od hotelu 5 km.

  W otoczeniu pełnym świeżego powietrza oraz śpiewu ptaków każdy ma tutaj gwarancję osiągnięcia celu, w jakim przyjechał – odpoczynku, zregenerowania sił, oderwania się od szarości dnia codziennego lub też pracy w komfortowych warunkach.

  Zapraszamy również do skorzystania z ofert BP JUNIOR

  Pobyt uatrakcyjnią wycieczki oraz usługi turystyczne przygotowane przez BP :JUNIOR” które znajdziesz na stronie

  Adres hotelu:
  ul. Pałacowa 6
  17-230 Białowieża

  Sala konferencyjna Dębowa Max. Dla 160 osób. Wyposażona w projektor multimedialny, komputer, magnetowid, ekran, rzutnik pisma oraz rzutnik przezroczy, telewizor, mikrofony bezprzewodowe, interface, flipchart, sterowane rolety zaciemniające, sprzęt nagłaśniający. Obok sali mieści się małe zaplecze biurowe, zaplecze kuchenne oraz toalety. Stoły mogą być ustawiane w dowolny sposób. Parametry Sali Dębowej Powierzchnia (m2) 161 Wysokość (cm) 300 Maksymalna ilość miejsc: Ustawienie ze stołami 100 Ustawienie audytorium 160 Pokój Biznesowy przeznaczony dla 6-8 osób, wyposażony w komputer z drukarką laser HP, Microsoft Office, telefon, fax, telewizor z podłączeniem do internetu

  photo

  Hotel Żubrówka

  Kontakt

  Masz pytania, na które nie znalazłeś/aś odpowiedzi w opisie, chcesz zarezerwować? Skontaktuj się z nami!

  85 741 57 20

  biuro@junior.bialystok.pl

  REKOMENDUJEMY RÓWNIEŻ:

  NASZA OFERTA - SPRAWDŹ