Rezerwacja dla: Przejażdżki bryczkami


  Przejażdżki bryczkami

  Opis

  Turystom przyjeżdżającym do Regionu Puszczy Białowieskiej proponujemy przejażdżki 4-osobowymi bryczkami lub przy większej ilości osób  18-osobowymi zadaszonymi wozami taborowymi . Wyjazdy realizowane są z Białowieży. Przy wjazdach bryczkami do Rezerwatu Ścisłego dochodzą dodatkowe koszty opłaty za wjazd. Ilość wjazdów jest limitowana.

  Koszt wynajmu bryczki-4 osobowej –
  ryczałt do 3 godzin 450 zł, każda następna godzina 150 zł

  Kosz wynajmu 18-osobowego wozu taborowego –
  ryczałt do 3 godzin 990 zł, każda następna godzina 330 zł

  Podczas przejażdżki polecamy odwiedzenie Starej Białowieży, spacer Szlakiem Dębów Królewskich i Wielkich Książąt Litewskich, a po zwiedzaniu przerwę na konsumpcję na miejscu ogniskowym na uroczysku Pogorzelce.  Dodatkowo możemy przygotować Państwu oprawę muzyczną, zajęcia integracyjne i inne ciekawe atrakcje.

  Przejażdżki w innych częściach Puszczy Białowieskiej ze względu na brak koni i wozaków są realizowane 8-osobowymi wozami tylko w okolicach  Gramotnego i Trześcianki /gmina Narew oraz w okolicach Lipin /gmina Hajnówka.

  Alternatywna propozycja to przejażdżki pojazdem wolnobieżnym, półodkrytym mogącym pomieścić do 20 osób. Pojazd rusza z Narewki. Możliwy jest także start z miejsca zamieszkania. Koszt wynajmu zależy od czasu przejażdżki i zamówionej trasy.

  Zamówienia na przejazdy –  BP Junior, tel. 602 470 422, 85 744 43 26, biuro@junior.bialystok.pl

   

  Kontakt

  Masz pytania, na które nie znalazłeś/aś odpowiedzi w opisie wycieczek? Skontaktuj się z nami!

  85 741 57 20

  biuro@junior.bialystok.pl

  Polecamy również

  NASZA OFERTA - SPRAWDŹ