Rezerwacja dla: Przejażdżki bryczkami

Przejażdżki bryczkami

Opis

Turystom przyjeżdżającym do Regionu Puszczy Białowieskiej proponujemy przejażdżki 4-osobowymi bryczkami lub przy większej ilości osób  18-osobowymi zadaszonymi wozami taborowymi . Wyjazdy realizowane są z Białowieży. Przy wjazdach bryczkami do Rezerwatu Ścisłego dochodzą dodatkowe koszty opłaty za wjazd. Ilość wjazdów jest limitowana.

Koszt wynajmu bryczki-4 osobowej –
ryczałt do 3 godzin 270 zł, każda następna godzina 90 zł

Kosz wynajmu 18-osobowego wozu taborowego –
ryczałt do 3 godzin 810 zł, każda następna godzina 270 zł

Podczas przejażdżki polecamy odwiedzenie Starej Białowieży, spacer Szlakiem Dębów Królewskich i Wielkich Książąt Litewskich, a po zwiedzaniu przerwę na konsumpcję na miejscu ogniskowym na uroczysku Pogorzelce.  Dodatkowo możemy przygotować Państwu oprawę muzyczną, zajęcia integracyjne i inne ciekawe atrakcje.

Przejażdżki w północnej części Puszczy Białowieskiej ze względu na ograniczoną ilość koni i wozaków są realizowane 8-osobowymi wozami tylko w okolicach Gruszek /gmina Narewka.

Alternatywna propozycja to przejażdżki pojazdem wolnobieżnym, półodkrytym mogącym pomieścić do 20 osób. Pojazd rusza z Narewki. Możliwy jest także start z miejsca zamieszkania. Koszt wynajmu zależy od czasu przejażdżki i zamówionej trasy.

Zamówienia na przejazdy –  BP Junior, tel. 602 470 422, 85 744 43 26, biuro@junior.bialystok.pl

 

Kontakt

Masz pytania, na które nie znalazłeś/aś odpowiedzi w opisie wycieczek? Skontaktuj się z nami!

85 741 57 20

biuro@junior.bialystok.pl

NASZA OFERTA - SPRAWDŹ