Rezerwacja dla: Biwaki szkolne


  Biwaki szkolne

  Opis

  Puszcza Białowieska jest idealnym miejscem na organizację biwaków szkolnych. Cisza, spokój, czysta woda oraz różnorodność przyrody spowodują, iż pobyt w Puszczy stanie się niezapomnianym przeżyciem. W trakcie biwaku zapraszamy do skorzystania z usług naszej Stanicy Kajakowej w Narewce.
  Proponujemy organizację biwaków w następujących miejscach Puszczy Białowieskiej:

  Camping  w Białowieży, Narewce lub nad Zalewem Siemianówka 

  Zakwaterowanie: na terenie campingu w namiotach własnych. Campingi zlokalizowane w Białowieży lub nad Zalewem Siemianówka. Na terenie campingu węzły sanitarne z WC,  natryskami, umywalkami,  miejsce ogniskowe, podłączenia do energii elektrycznej.

  Na terenie campingu: boiska, miejsce na ognisko.

  Wyżywienie: obiady, śniadania i obiadokolacje lub 3 posiłki dziennie w pobliżu campingu

  W najbliższej okolicy: rzeka Narewka, zabytki Białowieży, trasy piesze i rowerowe po Puszczy Białowieskiej.

  Ośrodek w Narewce

  Zakwaterowanie: Ośrodek położony w Narewce, 19 km od Białowieży, w samym sercu Puszczy Białowieskiej, nad samą rzeką Narewka. Doskonała baza wypadowa do Białowieży, na szlaki turystyczne północnej części Puszczy /Obręb Ochronny Hwoźna, zbiornik Wodny Siemianówka/ oraz na spływy kajakowe rzeką Narewką.
  Ilość miejsc noclegowych – 32, do dyspozycji 2 całoroczne domy piętrowe. Na parterze duży salon z aneksem kuchennym oraz 4 pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami, a na piętrze pokój 6 osobowy z łazienką.

  Na terenie Ośrodka: boiska sportowe, miejsce ogniskowe, siłownia na wolnym powietrzu.

  Wyżywienie: śniadania we własnym zakresie przygotowywane w aneksie kuchennym, dostarczone w formie cateringu lub w barze 500m od Ośrodka. Pozostałe posiłki w barze/restauracji w Narewce lub w miejscach realizacji programu.

  W najbliższej okolicy: rzeka Narewka, Izba Edukacji Leśnej, trasa turystyczna na Kosy Most, Obszar Ochrony Ścisłej BPN Hwoźna i punkt widokowy na dolinę rzeki Narewka, trasy piesze i rowerowe Puszczy Białowieskiej.

  Ośrodek w Bondarach

  Zakwaterowanie: Ośrodek położony 40 km od Białowieży, na skraju Puszczy Białowieskiej, nad Zalewem Siemianówka, ok. 20 km od Narewki. Doskonała baza wypadowa do Białowieży oraz na szlaki turystyczne Podlasia.
  Ilość miejsc noclegowych – 52, pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami.

  Na terenie pensjonaciku: świetlica z TV, bilardem oraz obok budynek gdzie można prowadzić zajęcia, organizować dyskoteki, jest stół tenisowy, miejsce na ognisko.

  Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje lub 3 posiłki dziennie w budynku obok, w stołówce Ośrodka.

  W najbliższej okolicy: dolina rzeki Narewka, Zalew Siemianówka.

  Cena imprezy uzależniona jest od ilości osób oraz rodzaju zamawianych świadczeń. W trakcie pobytu proponujemy skorzystać z następujących usług BP „JUNIOR”:

  • wycieczka rowerowa z przewodnikiem / Park Przyrodniczy w Gruszkach, kapliczka św. Eustachego w dębie, ścieżka dydaktyczna im. Jacka Kuronia /
  • wycieczka rowerowa nad Zalew Siemianówka: wizyta w „Bobrowej Zagrodzie”  /warsztaty tkackie, garncarskie, przejażdżka zaprzęgiem typu „bonanza”, obiad regionalny, myśliwski tor przeszkód, turniej łuczniczy /, wieża widokowa w Babiej Górze,
  • wycieczka rowerowa do wieży widokowej na Kosym Moście – miejsce dydaktyczne „Pod dębami”
  • wycieczki rowerowe z przewodnikiem / zwiedzanie Białowieży i najbliższej okolicy /
  • spływ kajakowy rzeką Narewką
  • przejażdżka 20-osobowymi wozami taborowymi po Puszczy Białowieskiej do 3 godzin – 990 zł za kurs + 330 zł za każdą następną godzinę
  • realizacja programu  / warsztaty tkackie, garncarskie, przejażdżka zaprzęgiem typu „bonanza”, myśliwski tor przeszkód, turniej łuczniczy / w „Bobrowej Zagrodzie” w Siemianówce – 30 zł/os przy grupie min 20 osób
  • realizacja programu / warsztaty tkackie, garncarskie, pokaz wypieku chleba, robienia masła i sera, degustacja wykonanych wyrobów, myśliwski tor przeszkód, turniej łuczniczy / w „Bobrowej Zagrodzie” w Siemianówce – 30 zł/os przy grupie min 20 osób
  • obiad  w Siemianówce dla grup – 35-40 zł/os
  • 2-godzinne zajęcia w Parku Przyrodniczym w Gruszkach – 400 zł od grupy
  • zwiedzanie z przewodnikiem Puszczy Białowieskiej / wycieczka do Białowieży, ścieżka dydaktyczna „im. Jacka Kuronia”, „Pod Dębami”, „Wilczy Szlak”, Rezerwat „Głuszec” / – ryczałt do 3 godzin 450zł + 150zł za każdą następną godzinę
  • wynajęcie rowerów – 35-40 zł za dobę i wycieczki szlakami rowerowymi po okolicy
  • wynajęcie kajaków z transportem – od 60 zł za osobę w zależności od trasy
  • rozpalenie ogniska / patyki do kiełbasek /  – od 250 zł
  • wycieczki po Puszczy Białowieskiej lub przejazdy lokalne 22 osobowym nagłośnionym, półodkrytym pojazdem wolnobieżnym.

  Dojazd własny uczestników / bardzo dobry dojazd autobusem PKS z Białegostoku do Narewki / lub autokarem BP „JUNIOR”.
  Oferujemy kompleksową obsługę biwaku lub realizację niektórych świadczeń.

  Zapraszamy do odwiedzenia Regionu Puszczy Białowieskiej.

  Kontakt

  Masz pytania, na które nie znalazłeś/aś odpowiedzi w opisie wycieczek? Skontaktuj się z nami!

  85 741 57 20

  biuro@junior.bialystok.pl

  Polecamy również

  NASZA OFERTA - SPRAWDŹ