Rezerwacja dla: Biwaki szkolne

  Biwaki szkolne

  Opis

  Puszcza Białowieska jest idealnym miejscem na organizację biwaków szkolnych. Cisza, spokój, czysta woda oraz różnorodność przyrody spowodują, iż pobyt w Puszczy stanie się niezapomnianym przeżyciem.
  Proponujemy organizację biwaków w następujących miejscach Puszczy Białowieskiej:

  Camping  w Białowieży

  Zakwaterowanie: na terenie campingu w namiotach własnych. Camping o wysokim standardzie zlokalizowany w Białowieży. Na terenie campingu dwa węzły sanitarne z WC,  natryskami, umywalkami,  miejsce ogniskowe, podłączenia do energii elektrycznej.

  Na terenie campingu: boisko do siatkówki, miejsce na ognisko.

  Wyżywienie: obiady, śniadania i obiadokolacje lub 3 posiłki dziennie w restauracji obok campingu

  W najbliższej okolicy: rzeka Narewka, zabytki Białowieży, trasy piesze i rowerowe po Puszczy Białowieskiej.

  Pensjonacik w Lewkowie

  Zakwaterowanie: Pensjonacik położony 25 km od Białowieży, w samym sercu Puszczy Białowieskiej, ok. 500 m do rzeki Narewka i ok. 5 km od Narewki. Doskonała baza wypadowa do Białowieży oraz na szlaki turystyczne północnej części Puszczy / Obręb Ochronny Hwoźna, zbiornik Wodny Siemianówka /.
  Ilość miejsc noclegowych – 26-30, pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe, część z  łazienkami.

  Na terenie obiektu: świetlica z TV oraz stołem tenisowym, kuchnia z pełnym wyposażeniem, miejsce na ognisko, plac zabaw, prywatny skansen.

  Wyżywienie: obiady w stołówce, śniadania i kolacje mogą przygotować uczestnicy lub można zamówić dodatkowo.

  W najbliższej okolicy: Izba Edukacji Leśnej, trasa turystyczna na Kosy Most, Obszar Ochrony Ścisłej BPN Hwoźna i punkt widokowy na dolinę rzeki Narewka, trasy piesze i rowerowe Puszczy Białowieskiej.

  Pensjonacik agroturystyczny w Janowie

  Zakwaterowanie: Pensjonacik agroturystyczny położony 19 km od Białowieży, w samym sercu Puszczy Białowieskiej, ok. 300 m do rzeki Narewka i ok. 1,5 km od Narewki. Doskonała baza wypadowa do Białowieży oraz na szlaki turystyczne północnej części Puszczy /Obręb Ochronny Hwoźna, zbiornik Wodny Siemianówka/.
  Ilość miejsc noclegowych – 50, pokoje 2, 3, 4, 5, 6-osobowe, typu studio. Na parterze duży pokój 10-12 osobowy.

  Na terenie pensjonaciku: jadalnia, świetlica ze sprzętem nagłaśniającym, kuchnia z pełnym wyposażeniem, miejsce na ognisko.

  Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje lub 3 posiłki dziennie.

  W najbliższej okolicy: rzeka Narewka, Izba Edukacji Leśnej, trasa turystyczna na Kosy Most, Obszar Ochrony Ścisłej BPN Hwoźna i punkt widokowy na dolinę rzeki Narewka, trasy piesze i rowerowe Puszczy Białowieskiej.

  Pensjonacik w Bondarach

  Zakwaterowanie: Pensjonacik położony 40 km od Białowieży, na skraju Puszczy Białowieskiej, nad Zalewem Siemianówka, ok. 20 km od Narewki. Doskonała baza wypadowa do Białowieży oraz na szlaki turystyczne Podlasia.
  Ilość miejsc noclegowych – 49, pokoje 2, 3, 4-osobowe, część pokoi z łazienkami.

  Na terenie pensjonaciku: świetlica z TV, bilardem oraz obok budynek gdzie można prowadzić zajęcia, organizować dyskoteki, jest stół tenisowy, miejsce na ognisko.

  Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje lub 3 posiłki dziennie w budynku obok, w stołówce pensjonaciku.

  W najbliższej okolicy: dolina rzeki Narewka, Zalew Siemianówka.

  Cena imprezy uzależniona jest od ilości osób oraz rodzaju zamawianych świadczeń. W trakcie pobytu proponujemy skorzystać z następujących usług BP „JUNIOR”:

  • wycieczka rowerowa z przewodnikiem / Park Przyrodniczy w Gruszkach, kapliczka św. Eustachego w dębie, ścieżka dydaktyczna im. Jacka Kuronia /
  • wycieczka rowerowa nad Zalew Siemianówka: wizyta w „Bobrowej Zagrodzie”  /warsztaty tkackie, garncarskie, przejażdżka zaprzęgiem typu „bonanza”, obiad regionalny, myśliwski tor przeszkód, turniej łuczniczy /, wieża widokowa w Babiej Górze,
  • wycieczka rowerowa do wieży widokowej na Kosym Moście – miejsce dydaktyczne „Pod dębami”
  • wycieczki rowerowe z przewodnikiem / zwiedzanie Białowieży i najbliższej okolicy /
  • spływ kajakowy rzeką Narewką
  • przejażdżka 20-osobowymi wozami taborowymi po Puszczy Białowieskiej do 3 godzin – 810 zł za kurs + 270 zł za każdą następną godzinę
  • realizacja programu  / warsztaty tkackie, garncarskie, przejażdżka zaprzęgiem typu „bonanza”, myśliwski tor przeszkód, turniej łuczniczy / w „Bobrowej Zagrodzie” w Siemianówce – 24 zł/os przy grupie min 20 osób
  • realizacja programu / warsztaty tkackie, garncarskie, pokaz wypieku chleba, robienia masła i sera, degustacja wykonanych wyrobów, myśliwski tor przeszkód, turniej łuczniczy / w „Bobrowej Zagrodzie” w Siemianówce – 24 zł/os przy grupie min 20 osób
  • obiad  w Siemianówce dla grup – 18-25 zł/os
  • 2-godzinne zajęcia w Parku Przyrodniczym w Gruszkach – 300 zł od grupy
  • zwiedzanie z przewodnikiem Puszczy Białowieskiej / wycieczka do Białowieży, ścieżka dydaktyczna „im. Jacka Kuronia”, „Pod Dębami”, „Wilczy Szlak”, Rezerwat „Głuszec” / – ryczałt do 3 godzin 240zł + 80zł za każdą następną godzinę
  • wynajęcie rowerów – 35-40 zł za dobę i wycieczki szlakami rowerowymi po okolicy
  • wynajęcie kajaków z transportem – od 55 zł za osobę w zależności od trasy
  • rozpalenie ogniska / patyki do kiełbasek /  – od 180 zł
  • wycieczki po Puszczy Białowieskiej lub przejazdy lokalne 22 osobowym nagłośnionym, półodkrytym pojazdem wolnobieżnym.

  Dojazd własny uczestników / bardzo dobry dojazd autobusem PKS z Białegostoku do Narewki / lub autokarem BP „JUNIOR”.
  Oferujemy kompleksową obsługę biwaku lub realizację niektórych świadczeń.

  Ze względu na sytuację epidemiczną biwaki w 2021r będą realizowane zgodnie z obowiązującymi regulacjami. Mamy nadzieję że sytuacja się ustabilizuje i z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa będzie można będzie zrealizować wyjazdy.
  Zapraszamy do odwiedzenia Regionu Puszczy Białowieskiej.

  Kontakt

  Masz pytania, na które nie znalazłeś/aś odpowiedzi w opisie wycieczek? Skontaktuj się z nami!

  85 741 57 20

  biuro@junior.bialystok.pl

  Proponujemy również

  NASZA OFERTA - SPRAWDŹ