Rezerwacja dla: Hotel *** „Zdrojówka” w Horodnianach


  Hotel *** „Zdrojówka” w Horodnianach

  Hotel *** „Zdrojówka” w Horodnianach

  Hotel Zdrojówka położony jest na skraju lasu w sąsiedztwie stawów, w odległości 3 km od Białegostoku. To przepiękne, wręcz magiczne miejsce, przyciąga do nas Gości spragnionych wypoczynku w otoczeniu natury. Nasz region jest miejscem, gdzie można nie tylko wypocząć, ale także miło spędzić czas o każdej porze roku.

  Naszym Gościom udostępniamy salę kominkową wraz z dużym telewizorem, bar, zewnętrzne jacuzzi, taras z zewnętrznym kominkiem oraz piękny ogród. Na terenie Zdrojówki znajduje się przechowalnia rowerów, zapraszamy więc wszystkich miłośników wycieczek rowerowych. Hotelowe SPA umili Państwu pobyt.

  Do dyspozycji Gości: 23 pokoje z wyposażeniem standard, 15 pokoi 2-osobowych, (również do pojedynczego wykorzystania), 8 pokoi 3-osobowych, 2 pokoje rodzinne 3-4 osobowe o większej powierzchni.
  Wyposażenie pokoju: łazienka z prysznicem, zestaw kosmetyków i ręczniki, telewizor, suszarka, woda mineralna na przywitanie, bezpłatny dostęp do internetu (WiFi)

  Cennik:
  pokój 1 osobowy  od 180 zł/doba
  pokój 2 osobowy  od 180 zł/doba
  pokój 3 osobowy od 230 zł/doba

  Powyższe ceny zawierają podatek VAT.  W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.
  Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do 11.00.

  Rezerwacja:
  Prosimy na e-mail jurek@junior.bialystok.pl podać informację dla kogo rezerwacja, termin, ilość osób oraz Państwa oczekiwania.
  Podstawą przyjęcia zamówienia do realizacji jest wpłata w terminie ustalonym przy potwierdzeniu przyjęcia rezerwacji zadatku w wysokości 30 % wartości zamówionych świadczeń na konto 80 1050 1823 1000 0092 0364 7897 pozostała dopłata przed przyjazdem na nasze konto lub gotówką na miejscu. Po otrzymaniu 1 wpłaty dostaną Państwo voucher na zamówione świadczenia.

  W trakcie pobytu w Hotelu *** Zdrojówka zapraszamy do skorzystania z oferty turystycznej BP „JUNIOR”  s.c.. W pakiecie z noclegiem taniej !!!

  Propozycje zagospodarowania czasu wolnego:
  – spływy kajakowe rzeką Narewką i Narew
  – wycieczki przyrodnicze dla pasjonatów
  – tydzień w Puszczy Białowieskiej i na Podlasiu
  – na długi weekend majowy
  – na długi weekend Bożego Ciała
  więcej ofert znajdą Państwo na www.bialowieza.net.pl oraz na www.junior.bialystok.pl

  Adres:
  Horodniany 47, 16-001 Kleosin

  Dojazd
  Z Białegostoku przez Kleosin drogą wojewódzką nr 678 w stronę na Wysokie Mazowieckie, za miejscowością Kleosin skręcić w prawo na wysokości sklepu ”Biedronka” do końca prosto (ok 500 m) i w lewo.

   

  Kontakt

  +48602470422

  jurek@junior.bialystok.pl

  REKOMENDUJEMY RÓWNIEŻ:

  NASZA OFERTA - SPRAWDŹ