Rezerwacja dla: Hotel *** „Zdrojówka” w Horodnianach

Hotel *** „Zdrojówka” w Horodnianach

Hotel *** „Zdrojówka” w Horodnianach

Hotel Zdrojówka położony jest na skraju lasu w sąsiedztwie stawów, w odległości 3 km od Białegostoku. To przepiękne, wręcz magiczne miejsce, przyciąga do nas Gości spragnionych wypoczynku w otoczeniu natury. Nasz region jest miejscem, gdzie można nie tylko wypocząć, ale także miło spędzić czas o każdej porze roku.

Naszym Gościom udostępniamy salę kominkową wraz z dużym telewizorem, bar, zewnętrzne jacuzzi, taras z zewnętrznym kominkiem oraz piękny ogród. Na terenie Zdrojówki znajduje się przechowalnia rowerów, zapraszamy więc wszystkich miłośników wycieczek rowerowych. Hotelowe SPA umili Państwu pobyt.

Do dyspozycji Gości: 23 pokoje z wyposażeniem standard, 15 pokoi 2-osobowych, (również do pojedynczego wykorzystania), 8 pokoi 3-osobowych, 2 pokoje rodzinne 3-4 osobowe o większej powierzchni.
Wyposażenie pokoju: łazienka z prysznicem, zestaw kosmetyków i ręczniki, telewizor, suszarka, woda mineralna na przywitanie, bezpłatny dostęp do internetu (WiFi)

Cennik:
pokój 1, 2 osobowy  od 150 zł/doba
pokój 3 osobowy od 180 zł/doba

Powyższe ceny zawierają podatek VAT.  W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.
Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do 11.00.

Rezerwacja:
Prosimy na e-mail jurek@junior.bialystok.pl podać informację dla kogo rezerwacja, termin, ilość osób oraz Państwa oczekiwania.
Podstawą przyjęcia zamówienia do realizacji jest wpłata w terminie ustalonym przy potwierdzeniu przyjęcia rezerwacji zadatku w wysokości 30 % wartości zamówionych świadczeń na konto 80 1050 1823 1000 0092 0364 7897 pozostała dopłata przed przyjazdem na nasze konto lub gotówką na miejscu. Po otrzymaniu 1 wpłaty dostaną Państwo voucher na zamówione świadczenia.

W trakcie pobytu w Hotelu *** Zdrojówka zapraszamy do skorzystania z oferty turystycznej BP „JUNIOR”  s.c.. W pakiecie z noclegiem taniej !!!
Szczegóły na stronie głównej w zakładce:

Zgłoszenia zamówienia na wycieczki najpóźniej dzień przed terminem realizacji usługi.

Adres:
Horodniany 47, 16-001 Kleosin

Dojazd
Z Białegostoku przez Kleosin drogą wojewódzką nr 678 w stronę na Wysokie Mazowieckie, za miejscowością Kleosin skręcić w prawo na wysokości sklepu ”Biedronka” do końca prosto (ok 500 m) i w lewo.

 

Kontakt

+48602470422

jurek@junior.bialystok.pl

NASZA OFERTA - SPRAWDŹ