Rezerwacja dla: Hotel Kamieniuki 1

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Hotel Kamieniuki 1

Hotel Kamieniuki 1

Hotel  *** „Kamieniuki” budynek nr 1 jest częścią kompleksu hotelowego „Kamieniuki”. Dwupiętrowy budynek posiada ogółem  16 pokoi 1- i 2-osobowych, pokoje typu LUX i standard. Razem maksymalnie 24 miejsca.     W 8 pokojach znajdują się balkony. We wszystkich pokojach znajdują się łoża typu małżeńskiego, W pokojach:  telewizor, radio, lodówka, prysznic, WC.

Hotel położony jest w odległości 100 metrów od głównej bramy wjazdowej na teren Parku Narodowego „Puszcza Białowieska”. W pobliżu znajduje się restauracja „Puszcza Białowieska”, Bar „Sosna”, kantor wymiany walut, Muzeum Przyrodnicze, budynek hotelowy nr 4 gdzie goście zakwaterowani w budynku nr 1 mogą korzystać z dodatkowych atrakcji – basen, sauna, siłownia, gabinety masażu, bilard, itp.

 

Cennik Hotel *** Kamieniuki
Pokój LUX
150 rubli białoruskich ( przy zakwaterowaniu 1 osoby )
Pokój LUX160 rubli białoruskich ( przy zakwaterowaniu 2 osób )
Pokój 1 -osobowy DBL88 rubli białoruskich
Pokój 2 -osobowy DBL98 rubli białoruskich

 

Śniadanie – w cenie pokoju.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14.00 w dniu przyjazdu, kończy o godz. 12.00 w dniu wyjazdu. Obowiązuje czas lokalny. Późniejsze wykwaterowanie się jest możliwe po konsultacji z recepcją hotelu.

Wszelkich płatności można dokonywać w walucie lokalnej ( rubel białoruski ) lub kartą kredytową/płatniczą. Akceptowane są karty VISA, MasterCard, Maestro.

Z tytułu rezerwacji miejsc noclegowych, rezerwacji świadczeń turystycznych na Białorusi oraz usług związanych z wyrobieniem białoruskiej wizy turystycznej lub załatwieniem specjalnej przepustki uprawniającej do bezwizowego przekroczenia granicy pobieramy jednorazową opłatę w wysokości 100,00 PLN/os.

 

Orientacyjne kursy walut:

1 PLN = ok. 0,54 rubli białoruskich
1 EURO = ok. 2,45 rubli białoruskich

photo

Hotel Kamieniuki

Kontakt

Masz pytania, na które nie znalazłeś/aś odpowiedzi w opisie wycieczek? Skontaktuj się z nami!

85 741 57 20

biuro@junior.bialystok.pl

REKOMENDUJEMY RÓWNIEŻ:

NASZA OFERTA - SPRAWDŹ