Rezerwacja dla: Hotel Kamieniuki 4

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Hotel Kamieniuki 4

Hotel Kamieniuki 4

Hotel *** „Kamieniuki” budynek nr 4 położony jest w miejscowości Kamieniuki na Białorusi na skraju Parku Narodowego „Puszcza Białowieska” w odległości ok. 25 km od Białowieży. W pobliżu hotelu znajduje się siedziba Parku, Muzeum Przyrodniczo-Leśne oraz woliery ze zwierzętami gdzie można obejrzeć zwierzęta żyjące w Puszczy Białowieskiej ( żubry, dziki, sarny, jelenie, rysie, wilki ). Jest to nowy hotel który rozpoczął działalność na początku 2009r. Do hotelu można dojechać własnym środkiem transportu przez istniejące pomiędzy Polską a Białorusią drogowe przejścia graniczne ( Połowce, Brześć, Bobrowniki ) lub przez piesze i rowerowe turystyczne przejście graniczne w Białowieży. W przypadku przekraczania granicy w Białowieży samochody należy zostawić na określoną ilość dni po polskiej stronie granicy. Zapewniamy transport z przejścia granicznego do hotelu „Kamieniuki” ( ok. 20 km ).

Hotel dysponuje 75 miejscami noclegowymi w przestronnych 1 i 2- osobowych pokojach oraz apartamentach typu LUX i VIP. Pokoje standardowo wyposażone są w łazienki oraz TV. Do dyspozycji gości znajduje się restauracja, bar, sauna, siłownia, basen kapielowy o wymiarach 25 m x 8 m oraz mały brodzik dla dzieci. Istnieje także możliwość wypożyczenia rowerów.

Hotel przyjmuje turystów na pobyty rekreacyjne, wycieczkowe oraz imprezy integracyjne. Oferuje dania z dziczyzny oraz tradycyjnej kuchni białoruskiej. Jest to idealne miejsce do relaksu i wypoczynku dla osób szukających ciszy i bezpośredniego kontaktu z naturą. Z hotelu rozciąga się piękny widok na Puszczę Białowieską.

Hotel zapewnia obsługę wycieczek po białoruskiej części Puszczy Białowieskiej ( transport po Puszczy, zwiedzanie siedziby białoruskiego „Dziadka Mroza”, wycieczki rowerowe, usługi przewodnickie, organizacja ognisk ). Białoruska część Puszczy Białowieskiej posiada idealne warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Liczące ponad kilkadziesiąt kilometrów trasy rowerowe są dobrze oznakowane i przebiegają przez dzikie puszczańskie ostępy.

Hotel *** „Kamieniuki” znajduje się na terytorium republiki Białoruś dlatego też każda osoba planująca wyjazd do tego hotelu powinna posiadać białoruską wizę turystyczną lub specjalną przepustkę uprawniającą do bezwizowego przekroczenia granicy przez przejście graniczne Białowieża – Piererow. Przy pobytach dłuższych niż 3 dni oraz przy dotarciu do hotelu przez inne przejście graniczne niż Białowieża – Piererow wymagana jest wiza turystyczna. Przy pobytach do trzech dni wystarczy tylko przepustka. Nasze biuro zajmuje się załatwianiem takich przepustek, wiz oraz zapewnia na życzenie klienta kompleksową obsługę wyjazdów do hotelu „Kamieniuki” ( rezerwacja miejsc noclegowych, usługi przewodnickie, transport po Puszczy, bilety wstępu, organizacja imprez integracyjnych, biesiad, itp. ).

photo

Hotel Kamieniuki

Kontakt

Masz pytania, na które nie znalazłeś/aś odpowiedzi w opisie wycieczek? Skontaktuj się z nami!

85 741 57 20

biuro@junior.bialystok.pl

REKOMENDUJEMY RÓWNIEŻ:

NASZA OFERTA - SPRAWDŹ