Rezerwacja dla: Święta Bożego Narodzenia w Puszczy Białowieskiej

  Święta Bożego Narodzenia w Puszczy Białowieskiej

  Opis

  Region Puszczy Białowieskiej to doskonałe miejsce do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia i to 2 razy wg kalendarza gregoriańskiego i juliańskiego czyli 2 tygodnie później.

  Zapraszamy do kameralnego spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w „Bobrowej Zagrodzie” w Siemianówce. Kwatera położona jest w Puszczy Białowieskiej poza strefą stanu wyjątkowego. Do Państwa dyspozycji całe piętro całorocznego domu które może pomieścić do 10 osób (2 apartamenty z w pełni wyposażonymi aneksami kuchennymi). Mogą Państwo sami przygotować świąteczne posiłki lub przygotujemy zgodnie z  ustaleniami z Państwem. Mogą Państwo również skorzystać z naszej oferty programowej na okres świąteczny.
  Osobom korzystającym z naszej oferty programowej pomagamy w znalezieniu noclegów na kwaterach agroturystycznych w okolicy lub innych miejscach noclegowych (zajazdy, pensjonaty, hotele)

  Proponujemy również pakiety pobytowe w hotelach:

  Hotel „Żubrówka” **** w Białowieży
  Hotel „Białowieski” *** w Białowieży
  Hotel „Dwór Bartnika” w Narewce
  Kompleks Hotelowy „Bojarski Gościniec” w Narewce

  Polecamy również w okresie świątecznym otwarte i na wyłączność kilkugodzinne wyprawy w poszukiwaniu Króla Puszczy w miejscach gdzie zimą żerują zakończone ogniskiem z poczęstunkiem oraz ciekawą niespodzianką lub zamówienie przewodnika na zwiedzanie Białowieży i okolic.
  Wyprawa otwarta (naszym transportem dla wszystkich zainteresowanych z okolic Białowieży, Hajnówki i Narewki) w dniu 25.12.2021.

  Uwaga: ograniczona jest ilość dostępnych wykwalifikowanych przewodników oraz ilość uczestników w grupie. Sugerujemy wcześniejsze dokonanie rezerwacji.

   

   

  Kontakt

  +48602470422

  jurek@junior.bialystok.pl

  Proponujemy również

  NASZA OFERTA - SPRAWDŹ