Rezerwacja dla: Zima w Puszczy Białowieskiej

  Zima w Puszczy Białowieskiej

  Opis

  Zima w Puszczy Białowieskiej

  Zapraszamy do odwiedzenia Puszczy Białowieskiej w okresie zimowym. Ze względu na sytuację  związaną z uchodźcami oraz pandemią trudno przewidzieć dokładny rozwój zdarzeń. Proszę również wziąć pod uwagę że obecnie nie cała Puszcza jest objęta ograniczeniami związanymi ze stanem wyjątkowym – tylko jej część przy granicy. Rezerwat Pokazowy Zwierząt, Szlak Dębów Królewskich, Białowieski Gościniec, miejsca żerowania żubrów w okolicach Siemianówki, nasze miejsce ogniskowe w Pogorzelcach, Hajnówka, Narewka, Siemianówka i wiele innych miejsc i miejscowości jest dostępne. Mając jednak na uwadze potencjalne ograniczenia oraz nadzieję że wszystko wróci do normy przygotowaliśmy dla Państwa oferty które pozwolą ciekawie zagospodarować czas wolny i poznać uroki Puszczy Białowieskiej w okresie zimowym. W przypadku zaistnienia sytuacji uniemożliwiającej przyjazd z przyczyn od nas niezależnych dokonane wpłaty zostaną zwrócone.

  Święta Bożego Narodzenia w Puszczy Białowieskiej.

  Sylwester – zapraszamy na XV edycję imprezy plenerowej Sylwestera Pod Gwiazdami. Nasze miejsce ogniskowe w Puszczy Białowieskiej jest położone poza aktualną strefą stanu wyjątkowego.

  Zima to doskonały czas na: kuligi oraz wyprawy na obserwację zwierząt. Bazujemy na sprawdzonych wozakach i przewodnikach, a nasze miejsce ogniskowe na uroczysku Pogorzelce oraz w okolicach Siemianówki pozwoli Państwu mile spędzić czas przy ognisku.
  Zapraszamy również grupy zorganizowane oraz rodziny w okresie ferii zimowych. Dla grup pomożemy znaleźć odpowiednie miejsce oraz przygotować ciekawy program pobytu, a dla rodzin polecamy obiekty z którymi współpracujemy oraz naszą ofertę turystyczną.
  Tym którzy przyjadą w okresie zimowym na dłużej proponujemy również wycieczki po ciekawych miejscach w najbliższej okolicy i na Podlasiu oraz zajęcia warsztatowe które pozwolę lepiej poznać kulturę i zwyczaje Regionu Puszczy Białowieskiej.

  Wszystkim przyjeżdżającym do Regionu Puszczy Białowieskiej służymy pomocą w znalezieniu odpowiedniego miejsca noclegowego oraz kompleksowej obsłudze pobytu.

   

  Kontakt

  Proponujemy również

  NASZA OFERTA - SPRAWDŹ