Rezerwacja dla: Zima w Puszczy Białowieskiej

Zima w Puszczy Białowieskiej

Opis

Zima w Puszczy Białowieskiej

Zapraszamy do odwiedzenia Puszczy Białowieskiej w okresie zimowym oraz spędzenia Świąt Bożego Narodzenia,  Sylwestra, karnawału czy też okresu ferii zimowych. W tym okresie przygotowaliśmy dla Państwa oferty które pozwolą ciekawie zagospodarować czas wolny i poznać uroki okolicy.

Święta Bożego Narodzenia – zapraszamy do spędzenia na kwaterach agroturystycznych, w pensjonatach oraz hotelach z Regionu Puszczy Białowieskiej oraz do skorzystania z naszej oferty turystycznej 26.12.2020. Pomożemy Państwu znaleźć odpowiednie miejsce.

Sylwester – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty turystycznej w tym okresie oraz XV edycji imprezy plenerowej Sylwestera Pod Gwiazdami

Ferie zimowe i okres karnawału – zapraszamy do skorzystania z naszych zimowych wycieczek z kuligiem, kuligów z biesiadą przy ognisku oraz wypraw z przewodnikiem w poszukiwaniu dzikich zwierząt i Króla Puszczy. Polecamy nasze miejsca ogniskowe w okolicach Białowieży i Siemianówki oraz eventy i biesiady przy ognisku. Oferty dostosujemy do Państwa potrzeb.

Zima to doskonały czas na: kuligi oraz wyprawy na obserwację zwierząt. Bazujemy na sprawdzonych wozakach i przewodnikach, a nasze miejsce ogniskowe na uroczysku Pogorzelce oraz w okolicach Siemianówki pozwoli Państwu mile spędzić czas przy ognisku.
Tym którzy przyjadą w okresie ferii zimowych na dłużej proponujemy również wycieczki po ciekawych miejscach w najbliższej okolicy i na Podlasiu oraz zajęcia warsztatowe które pozwolę lepiej poznać kulturę i zwyczaje Regionu Puszczy Białowieskiej.
Szczególnie polecamy zimowe wycieczki po okolicy Białowieży z kuligiem, wycieczki do Krainy Otwartych Okiennic oraz do północnej części Puszczy Białowieskiej.
Amatorom dłuższych wypraw polecamy ofertę wycieczek autokarowych po Podlasiu.

Organizatorom ferii zimowych proponujemy swoją pomoc w organizacji zimowisk oraz zagospodarowaniu czasu wolnego. Wszystkim przyjeżdżającym do Regionu Puszczy Białowieskiej służymy pomocą w znalezieniu odpowiedniego miejsca noclegowego oraz kompleksowej obsłudze pobytu.

 

Kontakt

NASZA OFERTA - SPRAWDŹ