Rezerwacja dla: Zima w Puszczy Białowieskiej

Zima w Puszczy Białowieskiej

Opis

Zima w Puszczy Białowieskiej

Zapraszamy do odwiedzenia Puszczy Białowieskiej w okresie zimowym. W tym roku ze względu na ograniczenia do 28.02.2021 możemy pomóc w organizacji czasu wolnego w trakcie pobytu w Puszczy Białowieskiej tylko dla grupek do 5 osób.  Jak sytuacja będzie wyglądać po 28.02.2021 pokażą najbliższe dni. Mając na uwadze że sytuacja ulegnie normalizacji przygotowaliśmy dla Państwa oferty które pozwolą ciekawie zagospodarować czas wolny i poznać uroki okolicy w okresie zimowym.

Sylwester – w tym roku po raz pierwszy od 20 lat nie organizowaliśmy Sylwestra w Puszczy Białowieskiej. Ze względu na ograniczenia związane z epidemią covid-19 zmuszeni byliśmy odwołać naszą ofertę turystyczną w tym okresie oraz XV edycję imprezy plenerowej Sylwestera Pod Gwiazdami.

Zima to doskonały czas na: kuligi oraz wyprawy na obserwację zwierząt. Bazujemy na sprawdzonych wozakach i przewodnikach, a nasze miejsce ogniskowe na uroczysku Pogorzelce oraz w okolicach Siemianówki pozwoli Państwu mile spędzić czas przy ognisku.
Tym którzy przyjadą w okresie zimowym na dłużej proponujemy również wycieczki po ciekawych miejscach w najbliższej okolicy i na Podlasiu oraz zajęcia warsztatowe które pozwolę lepiej poznać kulturę i zwyczaje Regionu Puszczy Białowieskiej.
Jeżeli będzie to możliwe polecamy zimowe wycieczki po okolicy Białowieży z kuligiem, wycieczki do Krainy Otwartych Okiennic oraz do północnej części Puszczy Białowieskiej.

Wszystkim przyjeżdżającym do Regionu Puszczy Białowieskiej służymy pomocą w znalezieniu odpowiedniego miejsca noclegowego oraz kompleksowej obsłudze pobytu.

 

Kontakt

NASZA OFERTA - SPRAWDŹ