Rezerwacja dla: Zima w Puszczy Białowieskiej

  Zima w Puszczy Białowieskiej

  Opis

  Zima w Puszczy Białowieskiej

  Zapraszamy do odwiedzenia Puszczy Białowieskiej w okresie zimowym.

  W okresie zimowym proponujemy Państwu:

  Święta Bożego Narodzenia w Puszczy Białowieskiej to niepowtarzalna okazja do odpoczynku na łonie natury. Co roku zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji które pozwolą lepiej poznać wschodnie tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe oraz zobaczyć żubry w ich naturalnym środowisku. Zapraszamy również na prawosławne Boże Narodzenie ( 06.01.2023 – Wigilia, 07.01.2023 – Pierwszy Dzień Świąt)

   

   

   

  Na pobyty sylwestrowe z noclegami, imprezą plenerową Sylwester Pod Puszczańskimi Gwiazdami oraz ciekawymi wycieczkami w tym okresie zapraszamy pod koniec tego Roku. W tym roku Puszcza Białowieska cieszy się duzym zainteresowaniem – pozostały już tylko ostatnie wolne miejsca,

   

   

   

  Impreza plenerowa Sylwester Pod Gwiazdami – zapraszamy na XXII edycję naszej corocznej imprezy  wszystkich chętnych którzy zechcą spędzić pod koniec 2022 Roku ten czas razem z nami. Zapewniamy wspaniałą atmosferę, kulig po Puszczy, pokaz ogni sztucznych oraz zabawę przy ognisku. W tej chwili przyjmujemy już tylko zapisy na listę rezerwową.

   

   

   

  Ferie zimowe w Puszczy Białowieskiej i na Podlasiu. Zapraszamy na weekendowe oraz dłuższe pobyty indywidualnych turystów, grupki przyjaciół oraz rodziny z dziećmi do obiektów z którymi współpracujemy. Pobyt uatrakcyjnią warsztaty, kuligi oraz wycieczki przygotowane przez nasze biuro. Polecamy  pobyt w Bobrowej Zagrodzie”.

   

   

   

  Kuligi i ogniska w Puszczy Białowieskiej i nie tylko. Nasze miejsca ogniskowe na uroczysku Pogorzelce oraz w okolicach Siemianówki pozwolą Państwu mile spędzić czas przy ognisku. Proponujemy również wycieczki do Puszczy Białowieskiej i Knyszyńskiej połączone z kuligiem oraz biesiadą oraz integracją przy ognisku.

   

   

   

  Wyprawy na obserwację zwierząt. Zima to doskonała pora roku do obserwacji przyrody. Zapraszamy na specjalistyczne wyprawy fotograficzne „na żubra” z naszymi doświadczonymi przewodnikami.

   

   

   

   

  Warsztaty kulinarne i rękodzielnicze. Zapraszamy rodziny, grupy przyjaciół, grupy szkolne i firmowe na niepowtarzalną okazję poznania powstawania tradycyjnych wyrobów oraz próbę sił pod okiem naszych instruktorów.

   

   

   

   

  Wycieczka Białowieża i okolice. Nasi przewodnicy przybliżą Państwu najciekawsze miejsca w Puszczy Białowieskiej a w trakcie wycieczki ogrzeją się Państwo i posilą przy ognisku.

   

   

   

   

  Kraina Otwartych Okiennic

  Wycieczka do Krainy Otwartych Okiennic. Odwiedzimy w miejscowości Odrynki wyjątkowe miejsce przypominające gród warowny otoczony wodami rzeki Narew w którym mieszkają prawosławni mnisi, poznamy unikalną architekturę „Krainy Otwartych Okiennic”, odwiedzimy zabytkowy drewniany kościół w Narwi a na koniec poznamy skarby prywatnego muzeum w Narwi. Na wycieczkę 30.12.2022 zostały ostatnie wolne miejsca. Wycieczkę z podobnym programem proponujemy na wyłączność w okresie ferii zimowych 2023.

   

   

   

  Wycieczka Szlakiem Kultur Podlasia. Poznajemy wielokulturowość Podlasia. Zwiedzimy Supraśl i Kruszyniany a wycieczkę zakończymy kuligiem po Puszczy Knyszyńskiej połączonym z ogniskiem.

   

   

   

  Wszystkim przyjeżdżającym do Regionu Puszczy Białowieskiej służymy pomocą w znalezieniu odpowiedniego miejsca noclegowego oraz w kompleksowej obsłudze pobytu.

   

  Kontakt

  Proponujemy również

  NASZA OFERTA - SPRAWDŹ